Проект «Розширення освіти в умовах надзвичайних ситуацій» .Працюємо спільно заради наших дітей – нашого майбутнього!

За підтримки британської організації Street Child Ukraine, БФ «За майбутнє України» розпочалася реалізація проєкту «Розширення освіти в умовах надзвичайних ситуацій» - це створення дитячого простору на базі Комунальний заклад «Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка» Чугуївського району Харківської області.

Діти, дорослі - головне у безпеці, можуть проводити свій вільний час, розвиватися, навчатися, грати.

Група педагогічних працівників пройшли тренінг в м. Дніпро.

Метою проєкту є забезпечення освітян та дітей навичками, підтримкою та ресурсами, що необхідні в умовах стресових ситуацій, стабільності, сприяння відновленню та підтримці освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій!

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю!

Працюємо спільно заради наших дітей – нашого майбутнього!