З 25-го листопада по 10 грудня у КЗ "Зміївський ліцей 1 імені З К. Слюсаренка" психологічною службою проводиться міжнародна акція "16 днів проти насильства".

/Files/images/2022/12.jpg

Метою акції є ознайомлення учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, проявами домашнього насильства, як соціального явища, формування особистості яка буде протистояти злу та насильству, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки, виховання почуття відповідальності за свої вчинки, пошану до людської особи та навчити дітей використовувати знання в різних життєвих ситуаціях.

/Files/images/2022/14.jpg

/Files/images/2022/13.jpg