КОНТИНГЕНТ УЧНІВ

Початкова школа (1-4 класи) - 408;

Основна школа (5-9 класи) - 521;

Старша школа (10-11 класи) - 119;

Височинівська філія - 41.

Випускників 9-х класів - 92 особи (ліцей), 5 осіб (Височинівська філія), всього 97 осіб.

Випускників 11-х класів - 54 особи.

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ДЛЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ:

1. У закладі відкрито 5 класів інклюзивного навчання, в яких навчається 6 учнів з ООП.

2. Індивідуальним навчанням охоплено 6 учнів початкової та основної школи, педагогічний патронаж - 4 учні.

3. Із дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителів, практичний психолог, розвиваючі заняття здійснюються логопедами, реабілітологами Зміївського центру інклюзивної освіти.

4. Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створенопозитивний клімат освітнього середовища.

5. Організовано у співпраці із Зміївським центром інклюзивної освіти:

- індивідуальні корекційно-розвивальні заняття з практичним психологом;

- індивідуальні корекційно-розвивальні заняття з логопедом;

- ЛФК з реабілітологом.

6. Створено належні умови перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

- побудовано пандус;

- переобладнано санвузол;

- передбачено під'їзд на інвалідному візку;

- створено ресурсну кімнату психологічного та сенсорного розвантаження;

- всіх учнів приєднано до єдиної освітньої системи Education для здійснення дистанційного навчання, забезпечено інформаційно-цифрову підтримку асистентів учителів;

- підвіз здійснюється спеціально обладнаним шкільним автобусом ATAMAN (модифікація D093s2).

.