Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

/Files/images/2023/b5.JPG

/Files/images/2023/b6.JPG

/Files/images/2023/b7.JPG

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек -2022 під гаслом "В НАС ЄДИНА МЕТА-УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!"

/Files/images/2022/4біб.jpg /Files/images/2022/1біб.jpg

Урамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в нашому ліцеї пройшла акція «Разом до перемоги». Спільними зусиллями та світлими почуттями, діти виконали творчі роботи: обереги, малюнки, вірші, креативні вироби;приносили смаколики та теплі речі, як дяку за їхню хоробрість, відвагу, силу і безстрашність. Навіть такі, на перший погляд, малі вчинки, наближають нас до Перемоги.

Щиро віримо у світле майбутнє всіх українців. І знаємо, що правда переможе брехню, життя переможе смерть, а світло – темряву. Віримо у нашу перемогу. Дякуємо дітям та батькам, які долучились до акції

/Files/images/2022/3біб.jpg

Бібліотекарями нашого навчального закладу було зібрано матеріали до тематичної виставки «У полум'ї боїв за Україну», що включає у себе інформацію про загиблих випускників ліцею. Ми вважаємо своїм обов'язком вшанування пам'яті героїв, що віддали свою кров за нашу Батьківщину. Біль втрати притупити неможливо.

/Files/images/2022/біб4.JPG

Протягом місячника на класних годинах було продемонстровано книжкову виставку-презентацію на тему: «Тільки пам'ять не сивіє» в якій зібрані книги для тих, хто цікавить і хоче пізнати сторінки рідної Зміївщини.

/Files/images/2022/2біб.jpg

Для учнів 2-А класу було проведено виховний захід «Моя країна - Україна» в онлайн режимі, мета якого була зміцнювати патріотичні почуття учнів, виховувати любов до рідного краю, почуття причетності до всіх подій які відбуваються в Україні, формувати і розвивати почуття гордості за свій народ, країну, готовність здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати рідну землю.