Новини

ЗУСТРІЧИ

               Зустріч із місцевою аматоркою, майстринею вишивки   Бойко Г.   ...

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з фізики 1. Голоднікова Дмитра – 7-Б клас – ІІ місце 2. Бровка  Марка – 7 - Б клас – ІІІ місце 3. Корякіну Софію – 8-І клас – ІІІ місце 4. Штана Олександра - 8-І клас – ІІІ місце 5. Поляцькову Анастасію – 9-А кл – ІІІ місце 6. Кириченка Володимира– 10-Б кл – ІІІ місце та її учителів Панову Яну Анатоліївну і Харіну Любов...

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 1. Фісенко Аліну – 7-А клас – ІІ місце 2. Бутко Марію – 8-А клас – І місце 3. Філіпʼєву Марину – 8 - І клас – ІІІ місце 4. Харіну Дарʼю – 9 – А клас – І місце 5. Ситник Владу – 10-А клас – ІІ місце 6. Нестерцову Алісу – 10-Б клас – ІІІ місце та їх учителів Нестерцову Тетяну Павлівну Захаркіну Світлану...

ВІТАЄМО!!!

 ВІТАЄМО! Переможицю ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 1. Юріну Марію – 11-А клас – ІІІ місце та її учителя Черепаху Ірину Миколаївну...

ВІТАЄМО!!!

 ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади   з історії України 1. Філіпʼєву Марину – 8 - І клас – ІІІ місце 2. Котенка Андрія – 9 – А клас – І місце та їх учителя     Малюк Лідію Василівну...

Турнір юних фізиків

      Вітаємо наших учнів, керівників та консультантів команди "Квант". З 20 по 25 листопада 2015 рокуу м.Суми пройшов фінальний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків, у якому взяла участь команда нашого ліцею "Квант" у складі:Тритяк Владислав, Штана Ігор, Малькова Каріна, Корякін Ігор, Хаустова Анастасія. Учень 11 класу та капітан команди Тритяк Владислав,...

Загальніі збори

 19 листопада пройшли загальні збори батьків та  учнів 11 класів....

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 1. Бровка Марка – 7-Б клас – І місце 2. Голоднікова Дмитра – 7-б клас – ІІ місце 3. Корякіну Софію – 8-І клас – І місце 4. Бутко Марію - 8-А клас – ІІ місце 5. Поляцькову Анастасію – 9-А клас – І місце 6. Харіну Дарʼю – 9-А клас – ІІІ місце 7. Кириченка Володимира–10-Б кл – І місце 8. Майбороду Дарину – 11-А клас –...

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 1. Бутко Марію - 8-А клас – І місце 2. Котенка Андрія – 9-А клас – І місце 3. Харіну Дарʼю – 9-А клас – ІІІ місце 4. Кириченка Володимира–10-Б кл – ІІ місце 5. Шматова Антона – 11-А клас – ІІІ місце та їх учителів Овчиннікову Світлану Іванівну Данилюк Віту Олександрівну Беднер Дарію Ігорівну Лапченко Валентину Стан...

ВІТАЄМО!

 Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 1. Стражевич Артема – 8-А клас – ІІІ місце 2. Котенка Андрія – 9-А клас – І місце 3. Камсуліна Андрія – 10-А клас – ІІ місце 4. Кошелеву Валентину – 11-Б клас – ІІ місце та їх учителів Гнатенко Лідію Петрівну Коваль Любов Геннадіївну...