Новини

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Ситник Владу -ученицю 10-А класу - І місце та її вчителя Бондаренко Оксану Володимирівну....

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО! переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 1.Кириченко Володимира - учня 10-Б класу - І місце 2. Єзерського Ігоря -учня 9-А класу - ІІ місце та  їх вчителів Панову Яну Анатоліївну і Калиній Ганну Павлівну....

ЗНО

 Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота для учнів 11 класу щодо ЗНО-2016. Відбулося ознайомлення учнів із інформацією сайту ХРЦОЯО та виконання практичних завдань....

ГОДИНА КОДУ #

 Упродовж тижня комп'ютерних наук ми долучилися до світової ініціативи "Година коду" і з 7 по 13 грудня 2015 року в ліцеї проходять для учнів 5-11-х класів уроки з комп’ютерного програмування. Долучилися учні 5-Б, 5-В, 5-А, 7-Б, 7-В, 8-І, 8-А, 9-В,9-Б, 10-А, 10-Б класів та їх вчителі Панова Я.А та Калиній Г.П. ...

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з хімії 1. Качанову Анастасію – 9–А клас – ІІІ місце 2. Дригайло Марину – 10-Б клас – І місце та їх учителя Комишанченко Вікторію Вікторівну...

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! переможицю ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з економіки 1. Бондар Вікторію – 11-Б клас – ІІІ місце та її учителя   Перезву Жанну Володимирівну...

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

      ...

ЗУСТРІЧИ

               Зустріч із місцевою аматоркою, майстринею вишивки   Бойко Г.   ...

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з фізики 1. Голоднікова Дмитра – 7-Б клас – ІІ місце 2. Бровка  Марка – 7 - Б клас – ІІІ місце 3. Корякіну Софію – 8-І клас – ІІІ місце 4. Штана Олександра - 8-І клас – ІІІ місце 5. Поляцькову Анастасію – 9-А кл – ІІІ місце 6. Кириченка Володимира– 10-Б кл – ІІІ місце та її учителів Панову Яну Анатоліївну і Харіну Любов...

ВІТАЄМО!

 ВІТАЄМО! Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 1. Фісенко Аліну – 7-А клас – ІІ місце 2. Бутко Марію – 8-А клас – І місце 3. Філіпʼєву Марину – 8 - І клас – ІІІ місце 4. Харіну Дарʼю – 9 – А клас – І місце 5. Ситник Владу – 10-А клас – ІІ місце 6. Нестерцову Алісу – 10-Б клас – ІІІ місце та їх учителів Нестерцову Тетяну Павлівну Захаркіну Світлану...