Фінальний етап ХХVIII Всеукраїнського турніру юних фізиків.

Вітаємо нашу команду та її керівників.

З 22 по 27 листопада 2019 року в м. Запоріжжя пройшов фінальний етап ХХVIII Всеукраїнського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь 23 команд із різних областей України та м.Києва, і серед них – команда «Квант» учнів Зміївського ліцею №1 ім.З.К.Слюсаренка (Бровко Марк - капітан команди, Голодніков Дмитро, Рясенчук Анастасія, Дудкіна Дар’я, Ільченко Карина). Керівники команди – вчителі ліцею Фадеєва Ольга Іванівна і Коваль Сергій Євгенійович. Під час турніру наші учні змагалися з командами учнів Рішельєвського ліцею м.Одеси, Українського фізико-математичного ліцею м.Києва, Університетського ліцею м.Харкова, Дніпровського ліцею інформаційних технологій та іншими командами відомих в Україні навчальних закладів.

Команда «Квант» нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки «За найстабільнішу гру», капітан команди Бровко Марк (11-А кл.) отримав Диплом II ступеня за кращу доповідь поза конкурсом, а Голодніков Дмитро нагороджений Дипломом III ступеня за перемогу в особистій першості

/Files/images/2019/ком.Квант.jpg