Літня школа для обдарованих учнів та мовні групи

З 29 травня по 15 червня 2018 року у Зміївському ліцеї № 1 ім. З.К. Слюсаренка працювала Літня школа для обдарованих учнів (72 учні) та мовні групи (англійська та німецька мови), у яких було задіяно 70 ліцеїстів. Упродовж навчального терміну учні-слухачі Літньої школи для обдарованих мали змогу підготуватися до участі у олімпіадах, турнірах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН. Науково-пошукова діяльність передбачала здобуття практичних навичок відповідно до предметної направленості, визначення перспектив у розвитку індивідуальної траєкторії розвитку кожного учня, які зараховані до наукового товариства учнів ліцею на наступний навчальний рік. Упродовж роботи Літньої школи було передбачено не лише індивідуальну роботу учнів, а й поїздки до Харківського національного фармацевтичного університету ЦентрЛандау з метою співпраці із науковцями.

/Files/images/2017-2018/06/IMG_20180530_112544.jpg