ПЛАН ЗАХОДІВ СВЯТКУВАННЯ 110-ї РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ З. К. СЛЮСАРЕНКА ТА 146 РІЧНИЦІ ІЗ ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЗАКЛАДУ

ПЛАН ЗАХОДІВ

СВЯТКУВАННЯ 110-ї РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

З. К. СЛЮСАРЕНКА ТА 146 РІЧНИЦІ ІЗ ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЗАКЛАДУ

І. Конференція 07.11.2017 актова зала, 9-11 класи

План конференції.

Історична довідка: заснування шкільного музею та пошукова робота – надання школі іменування на честь З. К. Слюсаренка

1. Біографія Захара Карповича Слюсаренка (доповідач Євгенія Полях, Зміївське наукове краєзнавче товариство).

2. Звання «Герой Союзу РСР» (доповідач доц. Олена Василівна Дьякова, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди).

3. Війна 1941–1945рр. у долях нашого народу (доповідач проф. Сергій Михайлович Куделко, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна).

4. Подвиги Захара Карповича Слюсаренка (доповідач ).

ІІ. Створення відеофільму та візитки ліцею

з подальшим розміщенням на сайті (та його сторінках у соцмережах) музейного комплексу.

Відео: Л. Б. Шамрай, матеріал: Ю. О. Бутенко, текст: учні

ІІІ. Конкурс малюнків

з подальшим цифруванням (сканування) та викладенням у розділі фотоальбомів на сайті музейного комплексу.

Відповідальні: Давидова Т.М., класні керівники.

ІV.Інформування на сайті ліцею про сплановані та проведені заходи

Відповідальна: Панова Я.А.

V. Проведення інформаційних хвилинок у 1-8 класах та створення листівок для класних куточків.

Тематика інформаційних хвилинок:

-біографія З.К.Слюсаренка та його подвиги

- досягнення навчального закладу

- видатні випускники ліцею

Відповідальні: Діденко Л.В., актив музейного комплексу.

VІ.Екскурсії до шкільного музейного комплексу ( актив музею).

Відповідальні: Діденко Л.В., класні керівники

VІІ.Святкова творча зустріч « Маємо за честь запросити…»

10.11.2017 актова зала 16.00

VІІІ. Творча акція «Наші захоплення» ( виставка робіт батьків та дітей) листопад 2017 року