Зустріч з головою Харківської обласної державної адміністрації

22 червня голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична поспілкувалася з переможцями та учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також призерами різних інтелектуальних змагань та конкурсів. Зміївщину на цій зустрічі представляла учениця 11-А класу Зміївського ліцею Барабанова Ольга, яка подякувала губернатора за придбання цифрового вимірювального комплексу для нашого навчального закладу: " Завдяки цифровому комплексу ми змогли підготуватися і успішно виступити на Всеукраїнському турнірі юних фізиків!"

Під час зустрічі з керівником області юні науковці мали можливість представити себе і розповісти про свої досягнення, а також поставити главі ХОДА питання, які їх хвилюють. Бажаємо нашим ліцеїстам успішних виступів та нових перемог у 2017-2018 навчальному році та гідно представляти Зміївщину на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях !

/Files/images/20171/cherven/2.jpg

/Files/images/20171/cherven/4.jpg