Вітаємо!

Минулого тижня в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості, присвячені 203-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 50-ти переможцям обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 54-м переможцям – ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед нагороджених була відзначена за ІІ місце у обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця 9-А класу Бутко Марія. Приємно було вітати випускницю Труш Аліну, яка і у виші несе горде звання кращого знавця рідної мови та творчості великого Кобзаря. Вітаємо дівчат та їх вчителів з перемогами і зичимо нових звершень!

/Files/images/20171/berezen/Труш.jpg