Тиждень права.

05 грудня по 09 грудня 2016 року у ліцеї проходив Тиждень права, у рамках якого були проведені:

05 грудня у Міжнародний день волонтера у Зміївській районній раді було нагороджено одного із найактивніших із волонтерів закладу Павлова Власа, учня 10-А класу.

06 грудня команда ліцею «Вища ліга» здобула перемогу у районному конкурсі «Ну-мо, хлопці!»

06 грудня для учнів 7-8 класів був проведений урок мужності, присвячений Дню Збройних сил України за участі представників Зміївського військового комісаріату

07 грудня старшокласники провели інформаційні правові хвилинки для учнів 1-5 класів «Мої права і обов’язки», де поспілкувалися із малечею і забезпечили їх інформаційними матеріалами «Права дитини».

08 та 09 грудня були проведені години права у класних колективах, виставка малюнків , а у шкільній бібліотеці організована виставка методичної літератури на правову тематику