Літня школа для обдарованих учнів.

17 червня 2016 року завершила роботу Літня школа для обдарованих учнів. Упродовж червня учні, задіяні у Літній школі для обдарованих учнів, мали змогу підготуватися до участі у олімпіадах, турнірах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН. Науково-пошукова діяльність учнів передбачала здобуття практичних навичок відповідно до предметної направленості, визначення перспектив у розвитку індивідуальної траєкторії розвитку кожного учня, які зараховані до наукового товариства учнів ліцею у 2016/2017 навчальному році. Упродовж роботи Літньої школи було передбачено не лише індивідуальну роботу учнів, а й поїздки до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна з метою співпраці із науковцями.

/Files/images/lager/ZP1080918.JPG

/Files/images/lager/zDSC_0047.JPG