Зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти району у 2020 році здійснюється з 30.04.2020 електронною поштою

Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти району у 2020 році

Відповідно до підпунктів 2 та 3 пункту 2, розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)».
Прийом документів та їх копій щодо зарахування дітей до 1-х класіву 2020 році, за необхідності,здійснюється з 30.04.2020 електронною поштою (E-mail: zm_Licey1@i.ua) у сканованій формі без електронного цифрового підпису.
Бланк заяви про зарахування дітей до 1-х класів розміщено на сайті Зміївського ліцею № 1 ім. З.К.Слюсаренка –батькам-початкова школа